مجتمع تولیدی GSA

GSA (گسترش صنایع آذربرزین) برندی آشنا در عرصه خلاقیت صنعتی ایران به شمار می ­آید. این مجتمع تولیدی وصنعتی که زیر مجموعه شرکت/هلدینگ صنعتی اسرار پویای شرق می­باشد، در سال 1391 به عنوان اولین و تنها تولیدکننده یراق آلات درب و پنجره­ دوجداره در ایران شروع به کار نمود.

مجتمع GSA در زمینی به مساحت 10500 متر مربع با فضای سوله­ و دفتر اداری به مساحت 5000 متر مربع در شهرک صنعتی سبزوار واقع شده است.

این مجتمع علاوه بر تولید یراق­ آلات درب و پنجره، زمینه ­های فعالیت خود را گسترش داده و هم اکنون در 3 زمینه مختلف با برند­های زیر فعالیت می­کند:

  • GSA Accessories
  • GSA Aluminum
  • GSA Greenhouse
  • در زمینه یراق¬آلات درب و پنجره دوجداره
  • در زمینه طراحی و تولید پروفیل و سازه آلومینیومی
  • در زمینه سازه گلخانه¬های شیشه ای

واحد گلخانه سازی GSA

مجتمع GSA با هدف گسترش زمینه فعالیت و با توجه به توانایی فنی خود، در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت گلخانه مدرن طرح وِنلو با برند GSA Greenhouse شروع کرد.

این مجتمع با استفاده از دانش فنی تیم تحقیقاتی خود، بهره­ گیری از بروزترین مراجع علمی و پژوهشی دنیا و تحقیقات میدانی در ایران و کشورهای قطب گلخانه در دنیا، توانست سازه مدرن گلخانه با طرح ونلو(سازه آلومینیومی با پوشش شیشه) را از پایه طراحی و پس از مرحله تولید آزمایشی اکنون به تولید انبوه برساند. این مجتمع با مهندسی معکوس، آنالیز، آلیاژسازی و اکسترود پروفیل­های آلومینیومی اختصاصی و طراحی اسکلت فولادی مستحکم در برابر بارهای مختلف متناسب با شرایط اقلیمی ایران و منطقه خاورمیانه، توانسته است مزیت­ های ویژه سازه­ های مختلف و بروز دنیا را در یک جا جمع نموده و در نتیجه سازه­ای منحصر به فرد با ویژگی­ های خاص را طراحی کند که نیازهای یک گلخانه ­دار را تمام و کمال در این سازه تامین نماید.

پس از طراحی، ساخت و اجرای چندین هکتار گلخانه در ایران و ساخت پروژه ­هایی برای کشورهای مالزی و ازبکستان، اکنون ما توانایی تولید انبوه سازه گلخانه مدرن برای تمام نقاط ایران و کشورهای منطقه را داریم.