هلدینگ صنعتی اسرار پویای شرق

هلدینگ اسرار پویای شرق در سال 1387 در شهرستان سبزوار آغاز بکار نمود و توانسته است با اتکا به لطف پروردگار و با بهره گیری از دانش و فناوری مدرن روز، اندیشه و دانش متخصصان، کوشش کارکنان کارآزموده داخلی و بومی سازی، گام های رو به رشدی در مسیر صنعت تولید بردارد و در زمینه تولید یراق آلات درب و پنجره دوجداره و سازه های صنعتی گلخانه های مدرن به اولین و تنها تولید کننده ملی این حوزه در ایران تبدیل شود.
هلدینگ اسرارپویای شرق با هدف تولید با کیفیت و حفظ استمرار آن، کاهش وابستگی صنایع سنگین کشور به قطعات مورد نیاز خطوط تولید، مهندسی معکوس قطعات خطوط تولید که فاقد اسناد و مدارک فنی می باشند، جلوگیری از خروج ارز و شکوفایی اقصاد ملی، افزایش تنوع محصولات، ارائه خدمات مناسب پس از فروش و از همه مهمتر با نگاه به بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس گردیده.


شرکت های اقماری زیر مجموعه هلدینگ اقتصادی در یک نگاه

  1. سازه های صنعتی گلخانه های مدرن(GSA Greenhouse)
  2. یراق آلات درب و پنجره های دوجداره(GSA Accessories)
  3. شیشه دوجداره(GSA Glass)
  4. درب و پنجره های آلومینیوم (GSA Aluminium)
  5. درب و پنجره های UPVC(مجتمع تولیدی پنجره عایق پردیس)
  6. نماهای کامپوزیت(مجتمع تولیدی نماسازان پردیس)

گروه گلخانه سازی GSA Greenhouse

GSA برندی آشنا در عرصه خلاقیت علمی صنعتی ایران به شمار می آید، و در سال 1392 بعنوان اولین و تنها تولید کننده یراق آلات درب و پنجره های دوجداره در ایران شروع به کار نمود و باعث شد ایران در زمره معدود تولیدکنندگان یراق آلات درب و پنجره های دوجداره در دنیا قرار بگیرد. مجموعه GSA با هدف گسترش زمینه فعالیت و با توجه به توانایی خویش، در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت گلخانه مدرن با برند
GSA GreeNhOUSe شروع کرد. این مجموعه با بهره گیری از قوی ترین مأخذهای علمی و پژوهشی روز دنیا توانست سازه مدرن و صنعتی گلخانه آلومینیوم با شیشه دوجداره و گاز آرگون را از پایه طراحی و پس از مرحله تولید آزمایشی اکنون به تولید انبوه برساند . جالب توجه است که تیم علمی و تحقیقاتی این مجموعه توانسته است مزیت های ویژه سازه های مختلف و بروز دنیا را در یک جا جمع نموده و در نتیجه سازه ای منحصر به فرد با ویژگی های خاص اقلیم ایران که نیازهای یک گلخانه دار را تمام و کمال در این سازه تامین نماید.